Мінімальна сума замовлення становить 500 ₴

Післяплата (діють обмеження на деякі категорії товарів)

Оплата при отриманні товару у службі доставки «Нова Пошта»

Оплата провадиться після перевірки складу посилки на відповідність до замовлення. Звертаємо вашу увагу, що при отриманні посилки у відділенні компанії перевізника або у кур’єра та оплаті ви підписуєте акт прийому-передачі, яким підтверджуєте факт перевірки посилки на відповідність Вашому замовленню, а також погоджуєтесь із зовнішнім виглядом товару, його комплектацією. При отриманні товару післяплатою в сервісі доставки «Нова Пошта», ви повинні сплатити вартість товару, відсоток за післяплату (2%+20 грн.) та вартість доставки.

Післяплата не розповсюджується на наступні категорії:

  • Пристрої для друку та витратні матеріали для них
  • Ріжучі плотери
  • Великогабаритне обладнання

*Оплата рахунків, пов’язаних з доставкою товару, здійснюється за рахунок Покупця.

Картою на сайті

Ви можете оплатити замовлення онлайн банківською карткою Visa або MasterCard. Прийом платежів здійснюється через обслуговування MonoPay. Доставка товару можлива лише після підтвердження платежу.

Безготівкова оплата

Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої організації.

Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється наступним способом:

Після оформлення замовлення, менеджер надішле Вам електронною поштою рахунок, який Ви зможете сплатити онлайн, у касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої організації.