Гідравлічний гільйотинний різак BindiTec 6810z
| Дисплей | 10.2″ сенсорний екран |
| Управління програмою | 99х12 |
| Максимальна товщина різу | 100 мм |
| Максимальна ширина різу | 680 мм |
| Мінімальна довжина різу | 30 мм |
| Точність різу | 0,2 мм |
| Притиск | гідравлічний |
| Управління різанням | електричне (числовий, програмний, сегментний режим, режим Comon Size) |
| Привід затла | програмний, числовий |
| Система безпеки | інфрачервоні датчики |
| Підсвічування лінії різу | так |
| Дисплей | Touch screen 10 дюймів |
| Потужність (Ватт) | 2200 Ватт |
| Вага | 480 кг |
| Напруга / Потужність | 220 В ± 10% 50 Гц |
| Розмір упаковки | 1450*1110*1400 мм |
| Розміри (ШхГхВ, мм) | 1300*1600*1600 мм |
Конструкція затла: подвійні напрямні затла для більш точної роботи
Додатково: роликові напрямні для паперу (покращують подачу важкого паперу) педаль управління притиском (позиціонер покрокового контролю затла)





Відгуки
Відгуків немає, поки що.