Нова модель 2020 року, з поліпшеною подачею паперу.
10″ сенсорний екран з поліпшеними характеристиками для користувача.
Матриця екрана чутлива до натиснень, швидкий процесор.
Покращена подвійна система направляючих затла (Упор для подачі паперу).
Нова система блокування ріжучого леза (замок блокування), лазерне підсвічування різу.
Гідравлічна система притиску паперу.
Висока швидкість і висота різання стопи до 100 мм, серед представлених аналогів на ринку України.
| Напруга | 220V±10% 50HZ 2.2KW |
| Максимальна ширина порізки (мм) | 680 мм |
| Максимальна товщина порізки (мм) | 100 мм |
| Мінімальний різ (мм) | 25 мм |
| Точність порізки (мм) | 0,2 мм |
| Потужність (Ват) | 2200 ватів |
| Притиск | Гідравлічний, регульований |
| Управління різки | Електричне (числовий, програмний (99 програм / 12 варіантів різу), Режим сегментного різу, Режим (програмування і збереження часто використовуваних розмірів) |
| Привід затлу | Програмний Електричний |
| Дисплей | Touch Screen 10 дюймів |
| Система безпеки | являє собою систему інфрачервоних датчиків і систему блокування леза |
| Підсвічування лінії різу | Є |
| Чутливий позиціонер покрокового контролю затлу | Є |
| Додатково | Позиціонер покрокового контролю затлу, Кнопка екстреної зупинки машини, Оптимізоване програмне забезпечення для користувача, Функція +/- (додавання / віднімання розміру різу), Функція виштовхування паперу із зони різу, Тумба в комплекті, Педаль управління притиском. |
| Розміри (ШхГхВ, мм) | 1300*1600*1600 мм |
| Вага | 680 кг |
| Країна виробник | Китай |





Відгуки
Відгуків немає, поки що.