Ламінатор рулонний RD-520A з автоматичною подачею паперу, з опцією розділення
Область призначення
Модель 2021, для поліграфічних центрів, типографічний цифровий друк.
Ламінатор з покращеною вакуумною системою подачі паперу, модулем розділення за ламінованих листів.
Зручний в роботі сенсорний екран для користувача. Автоматична вакуумна подача паперу, стіл збільшеного розміру до 500 листів. Може бути в комплектації з укладанням заламінованих листів та без. Не має аналогів на ринку України.
Специфікація
Цифрове управління режимами ламінування на сенсорній панелі. Проста в експлуатації панель управління контролем температур, швидкості, роздуву стопів. Високі підставки для рулону (рулон 3000 м). Розділення за ламінованих листів. Лічильник ламінованих листів. Ножі підрізки плівки за форматом та перфорації для розділення листів. Стекер для укладки ламінованих листів. Кнопка екстреної зупинки машин, Оптимізоване програмне забезпечення для користувача.
Технічні характеристики
|
Характеристика |
Значення |
|
Виробник |
Ningbo Ronghua Digital Post Printing Equipment Co., Ltd |
|
Модель |
RD-520A (з укладчиком) |
| Макс. ширина ламінування, мм |
500 |
| Макс. товщина плівки, (mic) | 250 |
| Мін. товщина плівки, (mic) | 20 |
| Максимальний розмір плівки, м | 3000 |
| Товщина паперу для ламінації, г | 125 ~ 400g |
| Макс. швидкість ламінування, м/хв | 15 |
| Максимальна кількість листів в подачі | 500 |
| Прижим | пружинний |
| Опція вирівнювання тонкого паперу | Так |
| Опція укладки за ламінованих листів (стекер) | Так |
| Температура нагріву, С | 60~ 120 |
| Нагрівальний вал | Металевий 110 мм |
| Дисплей | Touch Screen 7 дюймів |
| Розмір (ШхГхВ, мм) | 2600×684×1227 |
| Вага | 250 кг |
| Гарантія | 12 місяців |





Відгуки
Відгуків немає, поки що.