Ламінатор рулонний RD-500A з автоматичною подачею паперу та опцією розділення. Модель 2021, для поліграфічних центрів, типографічний цифровий друк. Ламінатор з покращеною вакуумною системою подачі паперу, модулем розділення за ламінованих листів. Зручний в роботі сенсорний екран для користувача. Автоматична вакуумна подача паперу, стіл збільшеного розміру до 500 листів. Може бути в комплектації з укладчиком заламінованих листів та без. Не має аналогів на ринку України.
Особливості
- Цифрове управління режимами ламінування на сенсорній панелі
- Проста в експлуатації панель управління контролем температур, швидкості, роздуву стопів
- Високі підставки для рулону (рулон 3000 м)
- Розділення за ламінованих листів
- Лічильник ламінованих листів
- Ножі підрізки плівки за форматом та перфорації для розділення листів
- Стекер для укладки ламінованих листів
- Кнопка екстреної зупинки машин
- Оптимізоване програмне забезпечення для користувача
| Виробник | Ningbo Ronghua Digital Post Printing Equipment Co., Ltd |
| Модель | RD-500A (з укладчиком) |
| Максимальна ширина ламінування, мм | 350 |
| Максимальна товщина плівки, мк | 250 |
| Мінімальна товщина плівки, мк | 20 |
| Максимальна намотка плівки, м | 3000 |
| Товщина паперу для ламінації, г/м² | 125~400 |
| Максимальна швидкість ламінування, м/хв | 15 |
| Максимальна кількість листів в подачі | 500 |
| Прижим | пружинний |
| Опція вирівнювання тонкого паперу | Так |
| Опція укладки за ламінованих листів (стекер) | Так |
| Температура нагріву, С | 60~120 |
| Нагрівальний вал | Металевий, 110 мм |
| Дисплей | Сенсорний, 7 дюймів |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розмір (ШхГхВ, мм) | 2600×684×1227 |
| Вага | 250 кг |





Відгуки
Відгуків немає, поки що.