Ламінатор рулонний WH SWFM-5002Z. Модель 2022 року, для поліграфічних центрів, типографій цифрового друку. Ламінатор з покращеною системою автоматичної подачі паперу. Зручний в роботі для користувача. Висока швидкість ламінування. Функція керування швидкістю, найвища швидкість ламінації може становити близько 10 метрів за одну хвилину.
Нагрівальні вали всіх машин оснащені системою масляного нагріву, яка може вирішити проблему, пов’язану з чорним, червоним та зеленим кольором та відсутністю білих плям. Інші компанії використовують електричне сухе нагрівання валів. При електричному сухому нагріві з’являться білі плями на ламінації.
Притискний ролик виготовлений з силікону корейського виробництва, який не прилипає і має кращий ефект при ламінуванні. В машині використовується система пружинного підйому столу. Ламінатор SMFM5002Z має функцію ревайндера для готової продукції. Функція вирівнювання тонкого паперу.
Особливості
- Проста в експлуатації панель керування, контроль температури, швидкість
- Транспортерна стрічка для подачі паперу
- Двостороння ламінація
- Механічний притиску
- Високі стійки для рулону
- Ножі підрізування плівки за форматом і перфорації для розділення листів
- Максимальна ширина паперу становить 360 мм, довжина – 999 мм
| Виробник | WuHao |
| Модель | WH-SMFM5002Z |
| Живлення | 220~240V/50Hz |
| Потужність, Вт | 1500W |
| Максимальна ширина ламінування (мм) | 360 |
| Максимальний розмір паперу для ламінування (мм) | 360×999 мм |
| Мінімальний розмір паперу для ламінування (мм) | 150×150 мм |
| Мінімальна товщина плівки (мкм) | 20 |
| Макс. намотка рулону (м) | 3000 |
| Діаметр тримача втулки рулону | 1-3 дюйми |
| Товщина паперу для ламінації, г/м² | 125~350 |
| Максимальна швидкість ламінування, м/хв | 10 |
| Система автоматичної подачі паперу | Ні |
| Конвеєр для ручної подачі | Так |
| Притиск | Ручний, механічний |
| Сила притиску, MPa | 0,1-0,5 |
| Функція вирівнювання тонких паперів | Так |
| Температура нагріву, °C | 80~ 160 |
| Нагрівальний вал | Металевий, 120 мм |
| Система нагріву вала | Електричний масляний |
| Тип притискного ролика | Силікон |
| Дисплей | Так |
| Функціонал |
|
| Розміри (ШхГхВ, мм) | 770x530x1140 |
| Вага | 60 кг |
| Гарантія | 12 місяців |





Відгуки
Відгуків немає, поки що.