Ламінатор рулонний WH-SWFM 520C. Модель 2022 року, для поліграфічних центрів, типографій цифрового друку. Ламінатор з покращеною системою подачі паперу. Зручний в роботі для користувача. Висока швидкість ламінування. В комплекті компресор для управління функції розділення ламінованого листа.
Нагрівальні вали оснащені системою масляного нагріву, яка може вирішити проблему, пов’язану з чорним, червоним та зеленим кольором та відсутністю білих плям. Інші виробники використовують електричне сухе нагрівання валів. При електричному сухому нагріві з’являться білі плями на ламінації.
Притискний ролик виготовлений з силікону корейського виробництва, який не прилипає і має кращий ефект при ламінуванні. Функція керування швидкістю, найвища швидкість ламінації може становити близько 13 метрів за одну хвилину. Функція вирівнювання тонкого паперу. Автоматична обрізка заламінованого листа.
- Проста в експлуатації панель керування, контроль температури, швидкості
- Механічний притиск валу
- Високі стійки для рулону
- Ножі підрізування плівки за форматом і перфорації для розділення листів
- Транспортер подачі паперу
- Двостороннє ламінування
- Пневматична система розділення листів
- Інфрачервоний датчик температури
- Максимальна ширина паперу становить 485 мм, максимальна довжина паперу – 570 мм
| Виробник | WUHAO |
| Модель | WH-SMFM520C |
| Максимальна ширина ламінування, мм | 485 |
| Максимальний розмір паперу для ламінування, мм | 485×570 |
| Мінімальний розмір паперу для ламінування, мм | 150×150 |
| Мінімальна товщина плівки, мк | 20 |
| Максимальна намотка рулону, м | 3000 |
| Діаметр тримача втулки рулону | 1-3 дюйми |
| Товщина паперу для ламінації, г/м² | 125~350 |
| Максимальна швидкість ламінування, м/хв | 13 |
| Конвеєр для ручної подачі | Так |
| Притиск | Механічний, ручний |
| Сила притиску, MPa | 0,1-0,5 |
| Функція вирівнювання тонких паперів | Так |
| Температура нагріву, °C | 80~160 |
| Нагрівальний вал | Металевий 110 мм |
| Система нагріву вала | Електричний масляний |
| Тип притискного ролика | Силікон |
| Дисплей | Так |
| Функціонал |
|
| Живлення | 220~240V/50Hz |
| Потужність, Вт | 2000W |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри (ШхГхВ, мм) | 1600x800x1200 |
| Вага | 150 кг |





Відгуки
Відгуків немає, поки що.