Ламінатор рулонний WH SMFM-520E з автоматичною подачею паперу та опцією розділення листів. Модель 2022 року, для поліграфічних центрів, типографій цифрового друку. Ламінатор з покращеною системою подачі паперу, модулем розділення заламінованих листів. Зручний в роботі для користувача. Висока швидкість ламінування. Пневматичний притиск.
Особливості
- Проста в експлуатації панель керування, контроль температури, швидкість
- Система автоматичної подачі паперу
- Одностороння ламінація (2 ТЕНи для більшої потужності нагріву)
- Пневматичний прижим
- Високі стійки для рулону
- Ножі підрізання плівки за форматом і перфорації для розділення листів
- Пневматична система розділення листів
- Вирівнювач тонких листів
- Компресор в комплекті
| Виробник | WuHao |
| Модель | SMFM-520E |
| Максимальна ширина ламінування, мм | 485 |
| Максимальний розмір паперу для ламінування, мм | 485×570 |
| Мінімальний розмір паперу для ламінування, мм | 150×150 |
| Максимальна товщина плівки, мк | 250 |
| Мінімальна товщина плівки, мк | 20 |
| Максимальна намотка плівки, м | 3000 |
| Товщина паперу для ламінації, г/м² | 125~ 400g |
| Максимальна швидкість ламінування, м/хв | 10 |
| Максимальна кількість листів в подачі | 50 листів |
| Притиск | Пневматичний |
| Опція вирівнювання тонких паперів | + |
| Приймальний лоток заламінованих листів | + |
| Температура нагріву, °C | 80~ 125 |
| Нагрівальний вал | Металевий, 110 мм |
| Дисплей | + |
| Додатково |
|
| Гарантія | 12 місяців |
| Живлення | 220~240 В |
| Потужність, Вт | 2000W |
| Розміри (ШхГхВ, мм) | 1500×800×1200 |
| Вага, кг | 90 |





Відгуки
Відгуків немає, поки що.