Ламінатор рулонний з автоматичною подачею паперу, гідравлічним прижимом та опцією розділення листів. Модель 2024 року, для поліграфічних центрів, типографій цифрового друку. Ламінатор з покращеною системою автоматичної подачі паперу, модулем розділення заламінованих листів. Зручний в роботі для користувача. Висока швидкість ламінування.
Якщо вам потрібна велика довжина, можна налаштувати довжину в панелі керування. Нагрівальні вали всіх машин серії оснащені системою масляного нагріву, яка може вирішити проблему, пов’язану з чорним, червоним та зеленим кольором та відсутністю білих плям. Інші компанії використовують електричне сухе нагрівання валів.
При електричному сухому нагріві з’являться білі плями на ламінації. Притискний ролик виготовлений з тефлону, який не прилипає і має кращий ефект при ламінуванні. В машині використовується функція автоматичного гідравлічного підйому столу.
Функція керування швидкістю перетворення частоти, найвища швидкість ламінації може становити близько 60 аркушів паперу формату A3 за одну хвилину.
Машини серії SUP мають функцію захисту від скручування при роботі з тонким папером та функцією автоматичного обрізання листа.
- Проста в експлуатації сенсорна панель керування, контроль температури, швидкості
- Автоматична подача стопи паперу до 420 мм
- Електронний гідравлічний прижим
- Високі стійки для рулонів
- Розділення заламінованих листів
- Ножі підрізування плівки за форматом і перфорації для розділення листів
- Лоток для складання ламінованих листів
- Максимальна ширина паперу становить 370 мм, максимальна довжина паперу – 650 мм
| Модель | WH-SUP 400F |
| Максимальна ширина ламінування, мм | 370 |
| Максимальний розмір паперу для ламінування, мм | 370×650 |
| Мінімальний розмір паперу для ламінування, мм | 210×250 |
| Мінімальна товщина плівки, мк | 20 |
| Максимальна намотка рулону, м | 3000 |
| Діаметр тримача втулки рулону | 1-3 дюйми |
| Товщина паперу для ламінації, г/м² | 125~350 |
| Макс.Швидкість ламінування, м/хв | 25 |
| Система автоматичної подачі паперу | Так |
| Максимальна кількість листів в подачі, мм | 420 |
| Притиск | Гідравлічний |
| Сила притиску, MPa | 15 |
| Функція вирівнювання тонких паперів | Так |
| Приймальний лоток заламінованих листів | Так |
| Температура нагріву, °C | 50~150 |
| Нагрівальний вал | Металевий, 220 мм |
| Система нагріву вала | Електричний, масляний |
| Тип прижитного ролика | Тефлон |
| Автоматичне вимкнення машини | Так |
| Сенсорний Дисплей | Так |
| Функціонал |
|
| Розміри (ШхГхВ, мм) | 2000×1000×1400 |
| Живлення, В | 220~240V/50Hz |
| Потужність, Вт | 4000 |
| Вага | 350 кг |
| Гарантія | 12 місяців |





Відгуки
Відгуків немає, поки що.