Ламінатор рулонний WH-SWFM 390H з автоматичною подачею паперу та опцією розділення листів. Модель 2022 року, для поліграфічних центрів, типографій цифрового друку. Ламінатор з покращеною системою автоматичної подачі паперу, модулем розділення заламінованих листів. Зручний в роботі для користувача. Висока швидкість ламінування. Якщо вам потрібна велика довжина, можна налаштувати довжину в панелі керування.
Нагрівальні вали оснащені системою масляного нагріву, яка може вирішити проблему, пов’язану з чорним, червоним та зеленим кольором та відсутністю білих плям. Інші виробники використовують електричне сухе нагрівання валів. При електричному сухому нагріві з’являться білі плями на ламінації.
Притискний ролик виготовлений з тефлону, який не прилипає і має кращий ефект при ламінуванні. В машині використовується функція автоматичного гідравлічного підйому столу.
Функція керування швидкістю, найвища швидкість ламінації може становити близько 34 аркушів паперу формату A3 за одну хвилину.
Машини серії H мають функцію захисту від скручування при роботі з тонким папером і з автоматичним перекриттям (самонакладом) та функцією автоматичного обрізання листа.
- Проста в експлуатації сенсорна панель керування, контроль температури, швидкості
- Автоматична подача стопи паперу до 450 мм
- Гідравлічний притиск
- Високі стійки для рулону
- Розділення заламінованих листів
- Ножі підрізування плівки за форматом і перфорації для розділення листів
- Лоток для складання ламінованих листів
- Максимальна ширина паперу становить 370 мм, максимальна довжина паперу – 540 мм
| Виробник | WUHAO |
| Модель | WH-SWFM 390H |
| Максимальна ширина ламінування, мм | 370 |
| Максимальний розмір паперу для ламінування, мм | 380×540 |
| Мінімальний розмір паперу для ламінування, мм | 200×200 |
| Мінімальна товщина плівки, мк | 20 |
| Макс. намотка рулону, м | 4000 |
| Діаметр тримача втулки рулону | 1-3 дюйми |
| Товщина паперу для ламінації, г/м² | 125~400 |
| Максимальна швидкість ламінування, м/хв | 18 |
| Система автоматичної подачі паперу | Так |
| Максимальна кількість листів в подачі, мм | 450 |
| Притиск | Гідравлічний |
| Сила приск, MPa | 10 |
| Функція самонакладання | Так |
| Функція вирівнювання тонких паперів | Так |
| Температура нагріву, °C | 50~150 |
| Ревайндер (опція для фольгування) | Додаткова опція |
| Приймальний лоток заламінованих листів | Так |
| Нагрівальний вал | Металевий, 168 мм |
| Система нагріву вала | Електрична, масляна |
| Тип прижимного ролика | Тефлон |
| Сенсорний Дисплей | Так |
| Функціонал |
|
| Живлення | 220~240V/50Hz |
| Потужність, Вт | 0,5-3500 |
| Розміри (ШхГхВ, мм) | 2250×780×1300 |
| Вага | 300 кг |
| Гарантія | 12 місяців |





Відгуки
Відгуків немає, поки що.