Ламінатор рулонний WH-SWFM 375Е з автоматичною подачею паперу. Модель 2022 року, для поліграфічних центрів, типографій цифрового друку. Ламінатор з покращеною системою автоматичної подачі паперу. Зручний в роботі для користувача. Висока швидкість ламінування.
Нагрівальні вали всіх машин оснащені системою масляного нагріву, яка може вирішити проблему, пов’язану з чорним, червоним та зеленим кольором та відсутністю білих плям. Інші виробники використовують електричне сухе нагрівання валів. При електричному сухому нагріві з’являться білі плями на ламінації.
Притискний ролик виготовлений з силікону корейського виробництва, який не прилипає і має кращий ефект при ламінуванні. В машині використовується система пружинного підйому столу. Функція керування швидкістю, найвища швидкість ламінації може становити близько 13 метрів за одну хвилину. Ламінатор SWFM-375Е має функцію ревайндера для роботи з фольгою. Функція вирівнювання тонкого паперу.
Особливості
- Проста в експлуатації сенсорна панель керування, контроль температури, швидкість
- Автоматична подача стопи паперу до 30 мм
- Механічний прижим
- Високі стійки для рулону
- Ножі підрізування плівки за форматом і перфорації для розділення листів
- Максимальна ширина паперу становить 340 мм, максимальна довжина – 580 мм
- Система масляного нагріву валів
| Виробник | WUHAO |
| Модель | WH-SMFM375E |
| Максимальна ширина ламінування, мм | 360 |
| Максимальний розмір паперу для ламінування, мм | 340×580 |
| Мінімальний розмір паперу для ламінування, мм | 150×150 |
| Мінімальна товщина плівки, мк | 20 |
| Максимальна намотка рулону, м | 3000 |
| Діаметр тримача втулки рулону | 1-3 дюйми |
| Товщина паперу для ламінації, г/м² | 125~400 |
| Максимальна швидкість ламінування, м/хв | 13 |
| Система автоматичної подачі паперу | Так |
| Тип автоматичної подачі | Фрикціон |
| Максимальна кількість листів в подачі, мм | 30 |
| Притиск |
Ручний, механічний
|
| Сила притиску, MPa | 0,1-0,5 |
| Функція вирівнювання тонких паперів | Так |
| Температура нагріву, °C | 80~125 |
| Ревайндер (опція для фольгування) | Так |
| Система нагріву вала |
Електричний, масляний
|
| Нагрівальний вал |
Металевий, 120 мм
|
| Тип притискного ролика | Силікон |
| Дисплей | Так |
| Функціонал |
|
| Гарантія | 12 місяців |
| Живлення | 220~240V/50Hz |
| Потужність, Вт | 1500W |
| Габарити (ДхШхВ), мм | 1050×630×1020 |
| Вага | 60 кг |
1) Ніж мікроперфорації
2) Вирівнювач для тонкого паперу
3) Масляний нагрівальний вал збільшеного діаметра (120 мм)
4) Панель управління
5) Бічні напрямні для паперу
6) Стіл подачі паперу
7) Вимикач живлення
8) Ролик автоподачі
9) Ніж підрізування плівки за форматом
10) Утримувач рулону
11) Захисний екран
12) Ревайндер
13) Composite roller
14) Притиск нагрівального та притискного валу
15) Утримувач нижнього рулону
16) Силіконовий притискний вал Корея (70 мм)
17) Стіл підставка





Відгуки
Відгуків немає, поки що.