Ламінатор рулонний WH SWFM-505B. Модель 2022 року, для поліграфічних центрів, типографій цифрового друку. Ламінатор з покращеною системою подачі паперу. Зручний в роботі для користувача. Висока швидкість ламінування.
Нагрівальні вали всіх машин оснащені системою масляного нагріву, яка може вирішити проблему, пов’язану з чорним, червоним та зеленим кольором та відсутністю білих плям. Інші виробники використовують електричне сухе нагрівання валів. При електричному сухому нагріві з’являться білі плями на ламінації.
Притискний ролик виготовлений з силікону корейського виробництва, який не прилипає і має кращий ефект при ламінуванні. В машині використовується система пружинного підйому столу. Функція керування швидкістю, найвища швидкість ламінації може становити близько 10 метрів за одну хвилину.
Ламінатор має функцію ревайндера для готової продукції. Функція вирівнювання тонкого паперу. Цей ламінатор є ідеальним рішенням для бізнесу, що потребує високої продуктивності та надійності. Придбайте WH SWFM-505B, щоб підвищити якість і швидкість виробництва.
Особливості
- Система масляного нагрівання валів: запобігає появі дефектів, таких як білі плями, забезпечуючи ідеальну якість ламінації
- Висока швидкість ламінування: до 10 метрів за хвилину, забезпечуючи швидке виконання великих замовлень
- Ревайндер для готової продукції: автоматичне підмотування ламінованих матеріалів для зручності та ефективності
- Силіконові притискні ролики корейського виробництва: гарантують відсутність прилипання та ідеальний ефект ламінування
- Зручна панель управління: легкість в експлуатації з можливістю контролю температури та швидкості ламінування
- Двостороння ламінація та підйом столу: підвищена функціональність та зручність обслуговування.
- Максимальна ширина паперу 490 мм та довжина 999 мм: можливість працювати з великими форматами матеріалів
- Механічний притиск
- Металевий стіл для подачі паперу
- Роздільний розжим валів
- Високі стійки для рулону
- Ножі підрізання плівки за форматом і перфорації для розділення листів
| Виробник | WuHao |
| Модель | SWFM-505B |
| Максимальна ширина ламінування (мм) | 480 |
| Максимальний розмір паперу для ламінування, мм | 490×490 |
| Мінімальний розмір паперу для ламінування, мм | 150×150 |
| Мінімальна товщина плівки, мк | 20 |
| Максимальна намотка рулону, м | 3000 |
| Діаметр тримача втулки рулону | 1-3 дюйми |
| Товщина паперу для ламінації, г/м² | 125~350 |
| Макс.Швидкість ламінування, м/хв | 10 |
| Система автоматичної подачі паперу | Ні |
| Притиск | Ручний, механічний |
| Сила притиску, MPa | 0,1-0,5 |
| Функція вирівнювання тонких паперів | Так |
| Температура нагріву, °C | 80~ 160 |
| Ревайндер для готової продукції | + |
| Функція самонакладу | + |
| Нагрівальний вал | Металевий, 110 мм |
| Система нагріву вала | Електричний, масляний |
| Тип притискного ролика | Силікон |
| Дисплей | Так |
| Функціонал |
|
| Живлення | 220~240V/50Hz |
| Потужність, Вт | 1500W |
| Розміри (ШхГхВ, мм) | 770x775x1140 |
| Вага | 60 кг |
| Гарантія | 12 місяців |





Відгуки
Відгуків немає, поки що.