Fujifilm

Fujifilm замінить лінійку широкоформатних УФ-принтерів Acuity

Через великі зміни на ринку широкоформатного струменевого друку в Fujifilm вирішили заново спроєктувати лінійку широкоформатних струменевих принтерів, зробивши акцент на кращому співвідношенні «ціна/продуктивність», універсальності, зручності експлуатації та окупності інвестицій.

Новинки поступово замінять моделі серії Acuity, що випускаються з 2007 р., й кількість інсталяцій яких по всьому світу перевищила 1800. Випуску нової серії передував трирічний період інтенсивних досліджень і розробок.

Першими моделями у новій серії стали рулонний Acuity Ultra R2 та планшетний Acuity Prime.

Принтер Acuity Ultra R2 — повністю перероблена та значно поліпшена версія Acuity Ultra надширокого формату. Він пропонується з шириною друку 3,2 і 5 м. Закрита конструкція усуває проникнення денного світла, усуваючи потребу світлової завіси. Чорнила подаються з боку обслуговування принтера, тому оператори отримали більш легкий доступ до потрібних вузлів і більше місця для виконання рутинних завдань.

Окремий охолоджувальний блок, що постачався з Acuity Ultra, тепер інтегровано у конструкцію Acuity Ultra R2. Як і Acuity Ultra, R2 пропонується в різних колірних конфігураціях до восьми каналів. У стандартній комплектації його оснащено традиційними УФ-сушарками, проте можна придбати і світлодіодну версію.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.